Výsledky 2019...bude pro nás devítka šťastným číslem?...... 

Adélka NOVÁKOVÁ
Adélka NOVÁKOVÁ

CO SE DĚJEEEEE? ADÉLKA NOVÁKOVÁ MÁ DVĚ MEDAILE Z MČR KADETEK MLADŠÍCH
Jihomoravský Vyškov hostil v sobotu 11.5. první letošní Mistrovství České republiky, a to v kategorii kadetek mladších, kde nás reprezentovala Adélka NOVÁKOVÁ.
Celkem se na tomto mistrovství představilo 49 gymnastek, které nejprve předvedly dvojboj sestav s obručí a kuželi a poté nejlepších 16 postupovalo do finále, kde se cvičila sestava s libovolným náčiním.
Adélka startovala na MČR již v loňském roce a obsadila 31.místo, náš cíl byl tedy jednoduchý - podat zodpovědný výkon bez hrubých chyb a zkusit zabojovat o TOP 16, což se zdálo na začátku závodu jako poměrně husarský kousek, konkurence byla opravdu veliká.
Jako první předvedla Adélka sestavu s obručí ... a opravdu parádně! Známka 9,40 dávala pro finále velké naděje, ale čekaly nás ještě kužele, které, jak víme dokáží být velmi zrádné, ale Adélka se nezalekla, bojovala a po báječném výkonu se na skvělém 5.místě katapultovala do finálové TOP 16!
Ve finále předvedly gymnastky sestavu s libovolným náčiním, v případě Adélky to byl míč, se kterým jsme se docela dost "praly" po celou sezónu... Ale tvrdá práce se Adélce opravdu vyplatila a sestava s míčem klapla parádně :-)...
A jak to dopadlo. K našemu velkému překvapení vybjovala Adélka NOVÁKOVÁ BRONZOVOU MEDAILI ve víceboji 🥉a navíc ještě přidala fantastické STŘÍBRO 🥈 za sestavu s libovolným náčiním.
Co říci, ADI, PARÁDA! OBROVSKÉ GRATULACE ADÉLCE, PANÍ TRENÉRCE MONICE A CELÝM HODKOVIČKÁM, PROTOŽE TYTO MEDAILE JSOU OCENĚNÍM A VÝSLEDKEM TRPĚLIVÉ PRÁCE CELÉHO KLUBU!
Děkujeme i holkám za bezva fandění a MŮŽEME JÍT BOUCHNOU ŠAMPAŇSKÉ!!!! BRAVOOOOO!!!!!

Terezka ZŮNOVÁ
Terezka ZŮNOVÁ

MEDAILOVÝ SEN POKRAČUJE... TEREZKA ZŮNOVÁ DVAKRÁT STŘÍBRNÁ NA MČR...víkendové MČR ve Vyškově pokračovalo v neděli závodem kadetek starších, kde jsme mezi 50 gymnastkami měly dvě želízka v ohni, a to Terezku ZŮNOVOU a Sofi OCELÍKOVOU...
holkám se loňská "republika" moc nepovedla a skončily až ve třetí desítce... Do letošní sezony vstupovaly holky s novými sestavami a odhodláním nakouknout do finálové TOP 16....cesta nebyla jednoduchá, dvojboji sestav se stuhou a míčem, dvěma největšími náčiními.
Naše holky bojovaly o každý prvek, každou desetinku...Sofi podala skvělý výkon s míčem a trochu ji potrápila stuha , Terezka ZŮNOVÁ podala v obou sestavách velmi dobrý výkon, zejména její míč patřil k nejlepším sestavám mistrovství... A pak napjaté čekání ma finálovou 16...zejména v případě Sofi to bylo napínavé.. SKVĚLE, OBĚ NAŠE HOLKY POSTOUPILY! Sofi z 15.příčky (o fous :-)) a Terezka dokonce z medailové třetí pozice...
Finále - nejlepších 16 gymnastek z ČR. Co mne na celém tomto finále ohromně bavilo bylo nasazení všech gymnastek...všechny holky "šlapaly do plnejch" a bylo to opravdu skvělé finále... Naše holky podaly obě skvělé výkony a parádně zakončily tento den!
Vyhlášení výsledků... Sen se stává skutečností. Terezka ZŮNOVÁ vybojovala 2.místo a titul vicemistryně České republiky!!! Další stříbro vybojovala Terezka za sestavu s míčem!
Sofinka ve víceboji krásné 10.místo a jen krůček od medaile (pouhých 0.05b.) na 4.místě v sestavě s libovolným náčiním!
Co říci... Obrovská radost, za námi i za holkama obrovská práce a JE TO TAM!
DĚKUJEME MONICE za dvoudenní přípravu holek na tento jejich vrchol sezony, děkujeme Kačce, Kláře, Terezce, Kaje, Áďě a Lucince za fandění ve Vyškově a všem holkám z Hodkovicek, které fandily doma!
Je to fajn, fajn, fajn... Je to prostě fajnový!

RG CUP / 8.5.2019 Hradec Králové
RG CUP / 8.5.2019 Hradec Králové

RG CUP ...TŘI "BEDNY" A "BRAMBORAČKA" pro holky od Vltavy

Den vítězství jsme se rozhodly strávit dalším pěkným závodem, tentokráte v Hradci Králové, kde se konal 2.ročník závodu RG Cup.Nabitá konkurence všech věkových kategorií opět pomohla našim holčičkám, aby se posunuly ve svých výkonech kupředu :-)...A jak se nám dařilo? Moc pěkně :-)...

NNML 2012: Krásná "brambůrka" v podobě 4.místa pro Teušku VLÁŠKOVOU, pěkná 6.příčka pro Beatku SCHUBERT, kterou dnes trošku zradily "proradné" rovnováhy.

NNML 2011: Karolínka KOTOVÁ a další "brambůrka" a 4.místo a velice pěkná 7.příčka pro Natálku MICHLOVOU.

NML 2009-2010: Naděje mladší tentokráte závodily ve dvojboji sestav s náčiním. Výborně si vedla Andrejka WOLFOVÁ, která vybojovala naši první "bednu", obsadila 3.místo a získala cenný bronz. Baruška KŘÍŽKOVÁ získala 9.příčku, Verunka DACZICKÁ 12.místo, Terezka CHVÁTALOVÁ 14.místo a Natálka LAGRONOVÁ 16.místo. 

KML: Adélka NOVÁKOVÁ vyzkoušela před MČR náročnou sestavu s míčem, ve které se bohužel nevyhnula chybkám, ale nakonec z toho byla další, nicméně velice kvalitní "brambora" a 4.místo :-)

NST B: Naše gymnastky se musely popasovat s těžkým úkolem, když si pro tento závod zvolily svá "nejhorší" náčiní, jedním z nichž byly samozřejmě stuhy :-) ....Tedy Terka OBSTOVÁ, krásné 2.místo a stříbrná medaile, Lucinka KŘÍŽKOVÁ, kterou tentokráte překvapivě zradilo švihadlo na 12.příčce a Francesca KURPIERS na 13.místě...jo jo, řečeno slovy básníka :-) "naše stuhy ještě mají neduhy"...

NST A: Natálka HUSOVSKÁ také se stuhou a míčem - krásné 4.místo a další "brambůrka".

KST: Terezka ZŮNOVÁ i Sofi OCELÍKOVÁ rovněž provětraly "barevné hady". Terezka ZŮNOVÁ obsadila krásné 3.místo a Sofi OCELIKOVÁ přidala další "bramboru" v podobě 4.místa.Skoro jsme uvařily bramboračku... :-) 

DĚVČATA MOC GRATULUJEME! SOFI, ADI, TERKO - DRŽÍMĚ PĚSTI NA REPUBLICE, AŤ SE VŠECHNO POVEDE TAK, JAK MÁ...protože PĚSTI=ŠTĚSTÍ :-). A Mončo, pro změnu...děkujeme za přípravu a rodičové díky, prostě díky!

Přebor Prahy nadějí mladších a starších
Přebor Prahy nadějí mladších a starších

PŘEBORY PRAHY NADĚJÍ MLADŠÍCH A STARŠÍCH...v sobotu 4.5.2019 se v hale TJ Bohemians uskutečnil oblastní přebor Prahy nadějí mladších a starších. Upřímně nikdy moc nevím, co o této soutěži napsat, protože jinými slovy..."odborník žasne a laik se diví"... Naše holky bojovaly, něco se povedlo, něco ne, jedeme dál.
NML 2009-2010: Andrejka Wolfová - 11.místo, Baruška Křížková 14.místo
NST 2008 - Terezka Obstová 8.místo, Francesca Kurpiers 13.místo, Lucinka Křížková 16.místo
NST 2007 - Natálka Husovská - 5.místo... moc pěkně Naty :-)
Gratulujeme všem děvčatům, největší dík patří Monice Hantákové za její nekonečnou obětavou práci a celému kolektivu lidí okolo "holek z Hodkoviček" :-). Přejeme holkám hodně sil a tréninkové píle před nadcházejícím MČR.

MT GAZELA CUP / Pula (CRO)
MT GAZELA CUP / Pula (CRO)

GAZELA CUP v chorvatské Pule a medailová smršť pro Hodkovičky...zatímco naše naděje mladší a starší bojovaly na Přeboru Prahy, další gymnastky vyrazily do chorvatské Puly na mezinárodní závod GAZELA CUP, letos již podruhé, s účastí více než 230 gymnastek ze 7 evropských zemí. Závod jsme již podruhé uskutečnily ve spolupráci s SKP MG Brno a KRSG Poreč.
A jak to dopadlo?
NNML 2011 B Light: Terezka Kopecká🥇 bn
NML 2010: Terezka Chvátalová - 🥈švihadlo, 7.místo víceboj
Juniors B 2006: Kája byla skvělá 🥇🥇🥇švihadlo, kužele, víceboj
Juniors B 2005: další várka krásných medailí a výkonů - Terezka Zůnová 🥇🥇🥇obruč, míč, víceboj / Terezka Čermáková 🥈🥈🥈míč, kužele, víceboj
Juniors B: Sofi Ocelíková parádně 🥇🥇🥈víceboj, kužele, míč
Seniros B: Tamka Tripská neuvěřitelně ovládla startovní pole 🥇🥇🥈víceboj, kužele, obruč
Moc gratulujeme všem děvčatům, děkujeme Ivance Chvátalové za super servis a podporu, JArce Zajoncové za rozhodování, všem děvčatům z Hodkoviček i SKP MG Brno za podporu, fandění a spoustu legrace, báječně jsme si to užily, spolupráce, která má smysl nás moc baví!!!!

PŘEBOR PRAHY KADETEK A DOROSTENEK A TITUL PŘEBORNICE PRO ADÉLKU NOVÁKOVOU
V sobotu 27.4.2019 hostil náš oddíl Oblastní Přebor Prahy v kategorii kadetek mladších, starších a dorostenek. V každé kategorii měl náš klub svá želízka v ohni pro postup na nadcházející MČR, tak jsme holkám moc držely palce, aby se všechno povedlo, jak mělo.
Kadetky mladší - Adélka NOVÁKOVÁ potvrdila velký vzestup svojí sportovní formy a předvedla velice vyrovnaný trojboj, vyvarovala se hrubých chyb, byla velice soustředěná a pečlivá v provádění prvků. Odměnou jí bylo 1.místo a titul PŘEBORNICE PRAHY kadetek mladších pro rok 2019. Moc gratulujeme!!!
Kadetky starší - nabité startovní pole, 16 gymnastek, 8 postupových míst a mezi nimi i naše Terka ZŮNOVÁ a Sofi OCELÍKOVÁ. Holky bojovaly o každou desetinku, Sofinku zradil hned v první sestavě míč, Terezku zase neposlušná obruč, nicméně závod dobojovaly až do konce a Sofi na 5.místě a Terezka na 7.příčce vybojovaly postup na MČR, což je veliký úspěch!
DOROSTENKY - Tamka TRIPSKÁ, tahle holka nás hrozně baví, gymnastika jí těší, zraje jako víno a krásná 2.příčka a stříbrná medaile. I Tamka postoupila na MČR!
Všem děvčatům moc gratulujeme a na "republice" budeme moc držet palce! Také děkujeme našim rodičům a ostatním děvčatům za pomoc s přípravami a bezvadnou podporu a fandění!

South Moravia Cup / 14.04.2019 Brno
South Moravia Cup / 14.04.2019 Brno

SOUTH MORAVIA CUP a dvojnásobný bronz pro Terezku Obstovou

V neděli 14.04.2019 pokračoval závodní program v Brně závodem nadějí starších, juniorek, seniorek a dorostenek. I zde jsme měly početné zastoupení.

NST 2008 - Terezka OBSTOVÁ, Francesca KURPIERS a Lucinka KŘÍŽKOVÁ předvedly sestavy s míčem a kuželi. Francesca po vážném zranění stále hledá ztracenou jistotu, kužele byly hodně neposlušné, míč pěkný a celkové 14.místo. Stoupající výkonnost prokázala Lucinka KŘÍŽKOVÁ, která obsadila v nabité konkurenci krásné 9.místo. Nejvíce se dařilo Terce OBSTOVÉ, která po výborných kuželích a solidním míči vybojovala překvapivě 3.místo a bronzovou medaili a bronz si odnesla i za sestavu s kuželi. 

NST 2007 - další nabitá kategorie, ve které se statečně po přechodu z kadetek "pere" :-) Natka HUSOVSKÁ...a nutno dodat, že se zvučných jmen a velké konkurence nezalekla a po velmi dobře odvedených sestavách s míčem a kuželi brala krásné 6.místo.

JUNIORKY - jeden z vrcholů závodu, na startu se sešla absolutní juniorská špička, se kterou bojovaly i Terka ČERMÁKOVÁ a premiérově tento rok mezi juniorkami i Kája HAVLÍKOVÁ. Naše děvčata stále zpracovávají zbrusu nové sestavy, tedy se nevyhnuly chybám, které se v této kategorii bohužel neodpouštějí a nás čeká ještě spousta tvrdé práce, ale věříme, že děvčata vše krásně zvládnou. Kája HAVLÍKOVÁ brala celkové 10.místo a Terezka ČERMÁKOVÁ 13.příčku.

DOROSTENKY - ...a na gymnastickém koberci opět Tamka TRIPSKÁ. Elegantní, krásné vystoupení s obručí a kuželi a nakonec 4.místo. 

Moc děkujeme za vzornou reprezentaci klubu, krásné výkony, gratulujeme moc všem gymnastkám a děkujeme paní trenérce Monice za téměř "nekonečnou" přípravu a těšíme se již na Velký pátek v Hradci Králové....

Terezka OBSTOVÁ na AJUR CUPu
Terezka OBSTOVÁ na AJUR CUPu
AJUR CUP / 19.4.2019 Hradec Králové
AJUR CUP / 19.4.2019 Hradec Králové

AJUR CUP 2019 ...aneb jak to vlastně dopadlo? Nejprve poděkování organizátorům závodu za skvělou atmosféru a hladký průběh a paní Yvonně Ronzové za báječnou práci na postu hlavní rozhodčí!
Naše holky se představily na 1.Memoriálu Radka Urminského se ctí a podaly moc hezké výkony. Stále pilujeme a pracujeme na nových sestavách, učíme se nové věci a snažíme se vše přenést s jistotou a elegancí i na závodní koberec.
NNML 2011 a ml. - V nejmladší kategorii se ve dvojboji sestav představila Terezka KOPECKÁ a opět nám idělala velikou radost. Celkově obsadila 2.místo a otevřela soutěžní klání stříbrnou medailí.
NML 2010 - Zde se představila Barča KŘÍŽKOVÁ, která následovala Terezku a po podařeném dvojboji si také odváží stříbrnou medaili za 2.místo.
NML 2009 - Andrejka Wolfová dnes neměla moc štěstí v sestavě se švihadlem a kupila chyby. V celkové hodnocení po zlepšeném výkonu v sestavě beznáčiní jí nakonec patřilo 9.místo.
KST - Po nejmladších holčičkách se netradičně dále představily kadetky starší a mezi nimi Sofi Ocelíková a Terezka Zůnová. Povinným náčiním byla tentokrát opět zrádní stuha, ale naše děvčata se tentokrát obávaného náčiní nezalekla a bojovala i ve svých druhých sestavách. Terezka ZŮNOVÁ konečně prolomila svoji závodní smůlu a po velmi povedeném dvojboji si v hodnocení ročníku 2005 vybojovala 1.místo a zlatou medaili. Sofi obsadila v hodnocení ročníku 2004 krásné 5.místo.
KML - Adélka Nováková poprvé předvedla novou sestavu s míčem, kde ještě byly drobné chybky, ale v celkovém pořadí obsadila velice pěknou 6.příčku.
V odpoledním programu se představily naděje starší a juniorky.
NST 2008 - Terezka OBSTOVÁ, Lucka KŘÍŽKOVÁ a Francesca KURPIERS předvedly sestavy se švihadlem a míčem...No, musím říci, že každé s těchto náčiní dokáže gymnastky pořádně potrápit. Terezka OBSTOVÁ se tentokráte vyvarovala hrubých chyb a výsledkem bylo parádní 1.místo a další zlatá medaile pro náš tým. Francesca doplnila krásným 8.místem a Lucka 10.příčkou.
NST 2007 - Natka Husovská a všechny gymnastky této věkové kategorie předvedly povinně stuhy a kužele, tedy dvě nejtěžší gymnastická náčiní. Netálka skvěle předvedla kužele, ale nová sestava se stuhou jí dala pořádně zabrat, ale stejně tak i jejím soupeřkám. Nakonec Natálka obsadila krásné 5.místo.
JUNIORKY - Povinná sestava se švihadlem a libovolným náčiním, kde se v podvečer ve skvělém světle předvedla Kája HAVLÍKOVÁ, která zejména po skvělém švihadle vystoupala na fantastické 2.místo a získala stříbrnou medaili! Terezka ČERMÁKOVÁ stále bojuje s chybami, ale i přesto má její výkon vzrůstající tendenci. Tentokráte velmi pěkné 7.místo.
DOROSTENKY - Den zakončila podařeným dvojbojem i naše dorostenka Tamka TRIPSKÁ, která "dokončila" gymnastický maratón báječným 1.místem a zlatou medailí.
Moc gratulujeme všem!!!!

KOHOUTOVICKÝ MANTILA CUP / 7.4.2019
KOHOUTOVICKÝ MANTILA CUP / 7.4.2019

KOHOUTOVICKÝ MANTILA CUP a 7 cenných kovů pro Hodkovičky

V neděli 7.4.2019 se naše "tlupa" vydala na další pohárový závod, tentokráte do Brna. Závodu se zúčastnily naše naděje nejmladší, mladší, kadetky mladší a kadetky starší, které jsou v závěrečné přípravě před Oblastními přebory.
Nové sestavy jsou stále "v záběhu", ale snažíme se pilovat, dotahovat, odstraňovat chyby a jdeme po malých krůčcích kupředu a holky nám opravdu dělají radost.
Naděje nejmladší: 17 gymnastek, které závodily ve dvojboji volných sestav beznáčiní a se švihadlem. Pavlínka BUREŠOVÁ obsadila při své premiéře sestavy se švihadlem pěkné 10.místo, s novou sestavou se "poprala" velice statečně. Terezka KOPECKÁ vybojovala po povedeném výkonu ve víceboji 1.místo a zlatou medaili, zlato si odnesla i za sestavu beznáčiní a stříbro za sestavu se švihadlem. Gratulujeme oběma našim gymnastkám.
Naděje mladší: velice nabitá konkurence 23 gymnastek ročníků 2009-2010 ve dvojboji s náčiním. Nejlépe z našich si vedla na krásném 6.místě Barča KŘÍŽKOVÁ, která navíc vybojovala skvělé 2.místo a stříbrnou medaili v hodnocení ročníku 2010! Na 7.místě skončila Andrejka WOLFOVÁ, 12.příčku obsadila Veronika DACZICKÁ, 13.místo Natálka LAGRONOVÁ a 18.místo Terezka CHVÁTALOVÁ. Moc gratulujeme všem.
Kadetky mladší: Adélka NOVÁKOVÁ konečně prolomila svoji závodní smůlu a tento závod jí vyšel opravdu na jedničku! Mezi 15 gymnastkami jí ve víceboji patřilo krásné 5.místo. V hodnocení sestavy s libovolným náčiním vybojovala bronz za 3.místo a v hodnocení ročníku 2007 vystoupala na 1.místo a odváží si zlatou medaili. Moc gratulujeme!
Kadetky starší: svůj velký díl smůly si vybrala Terezka ZŮNOVÁ, která musela pro zranění bohužel odstoupit ze závodu, ale i tak holkám moc fandila a určitě ji brzy zase uvidíme na koberci bojovat o cenné kovy. Sofi OCELÍKOVÁ předvedla ve dvojboji v konkurenci 16 gymnastek zatím velmi opatrný výkon, který bude mít do budoucna určitě velký potenciál. I Sofi se prala se zraněním a teprve nyní naskakuje do plného tréninku. Tedy ve víceboji 9.příčka, nicméně krásné 2.místo a stříbrná medaile v hodnocení ročníku 2004.
Děkujeme všem gymnastkám za vzornou reprezentaci oddílu, rodičům za fandění a Monice za trpělivou přípravu a paní Ivě Vodičkové za rozhodování.

SPRING CUP 2019 / 14.4.2019 Brno
SPRING CUP 2019 / 14.4.2019 Brno

OSM MEDAILÍ NA BRNĚNSKÉM SPRING CUPU!!!

V neděli 14.dubna se v moravské metropoli uskutečnil další ročník mezinárodního závodu SPRING CUP 2019.

Účast ve všech kategoriích byla velice bohatá, ve všech kategoriích se nejprve představily gymnastky v první sestavě a poté nejlepších 8, resp. 10 postoupilo do finále, kde cvičily druhou sestavu. A jakpak se naší "tlupě" dařilo:-) ?

NNML 2011 - Terezka KOPECKÁ a Pavlínka BUREŠOVÁ se představilY v konkurenci 15 gymnastek nejprve v sestavě beznáčiní. Obě naše gymnastky podaly velmi zodpovědný výkon. Pavlínce bohužel o jedinou příčku unikla účast ve finále a obsadila i tak moc krásné 10.místo. Terezce se do finálové TOP 8 podařilo postoupit a tedy předvedla ještě sestavu se švihadlem. V konečném pořadí nám potom udělala obrovskou radost 1.místem ve víceboji a sestavě se švihadlem a 2.místem v sestavě beznáčiní.

NML 2010 - v této kategorii se představily Baruška KŘÍŽKOVÁ, Terka CHVÁTALOVÁ a Verunka DACZICKÁ. Nejprve předvedly kvalifikační sestavu s náčiním a potom jsme s napětím čekaly na vyhlášení postupu do finálové TOP 8 a moc jsme se radovaly, když všechna naše děvčata postoupila a mohla tak zacvičit ještě finálovou sestavu beznáčiní. V celkovém hodnocení se umístila Baruška KŘÍŽKOVÁ na fantastickém 1.místě a získala další zlatou medaili pro Hodkovičky, zlato vybojovala i v sestavě s obručí a bronz jí patřil za sestavu beznáčiní. Na krásném 6.místě skončila Verunka DACZICKÁ a 7.příčka patřila Terezce Chvátalové, která překvapivě vybojovala 3.místo a bronzovou medaili za sestavu se šviihadlem.

NML 2009 - Veliká konkurence 27 gymnastek, mezi nimi i naše Andrejka WOLFOVÁ. Nejprve kvalifikační obruč a velmi povedený výkon a postup do finále. Ve finále velmí pěkná "beznáčka" , nakonec fantastické 4.místo ve víceboji korunované bronzovou medailí a 3.místem za sestavu s obručí.

KML - Adélka NOVÁKOVÁ se po vydařeném závodě minulý týden opět představila mezi 20 gymnastkami ve výborné formě. Po krásné sestavě s obručí postoupila do finálové TOP 10 a nakonec po zodpovědném výkonu brala výbornou 6.příčku :-).

KST - naše kadetky starší Terka ZŮNOVÁ a Sofi OCELÍKOVÁ si vybraly svoji daň gymnastické smůly....těch pádů náčiní bylo bohužel moc. :-(...Nakonec tedy Sofi 10.místo a Terka brala 12.příčku.

Všem děvčatům moc gratulujeme, máme z vás velikou radost!!!

JABLONECKÝ KORÁLEK 2019
JABLONECKÝ KORÁLEK 2019

JABLONECKÝ KORÁLEK 2019 A DVOJNÁSOBNÁ MEDAILOVÁ RADOST PRO NAŠE NEJMENŠÍ
V neděli 24.března se naše nejmenší závodnice vydaly na pohárový závod do Jablonce nad Nisou, spolu s nimi si trenérský a rozhodcovský křest ohněm Tamara Tripská a Mili Vodičková.
Pro všechny naše holčičky, které závodí v kategoriích nadějí
Děvčátka závodila po jednotlivých ročnících, v sestavě beznáčiní a některé i v sestavě se švihadlem.
V kategorii ročníku 2013 se skvěle zadařilo Samanthě Wolfové, která vybojovala 1.místo a zlatou medaili!
v kategorii ročníku 2012 se v sestavě beznáčiní v konkurenci 15 gymnastek nejlépe dařilo Beatrix Schubert, které bronzová medaile unikla jen o vlásek a umístila se na 4.místě. 7.příčku vybojovala Teuška Vlášková a 9.místo Eliška Kohoutová.
V kategorii 2011 v sestavě beznáčiní v konkurenci 19 gymnastek vybojovala bronzovou medaili za 3.místo Terezka Kopecká, 9.místo Pavlínka Burešová, 11.místo Kája Kotová a 14.místo Natálka Michlová. V kategorii 2011 v sestavě se švihadlem skončila Terezka Kopecká po chybách a pádech na 6.místě.

Všem našim gymnastkám gratulujeme a moc děkujeme Mili a Tamce za trénování a rozhodování. 

MEMORIÁL ALENY FIALOVÉ / Plzeň
MEMORIÁL ALENY FIALOVÉ / Plzeň

MEMORIÁL ALENY FIALOVÉ v Plzni byl naší další zastávkou v letošní sezóně. Závodu se zúčastnilo více než 160 gymnastek z České republiky, Německa a Ruska, tedy konkurence byla velice nabitá.Naše závodnice se statečně perou se zbrusu novými sestavami, které jsou sice moooc krásné ale také pekelně těžké. Něco se povedlo a něco ne, ale za včerejší gymnastický maraton děkujeme nejen holkám, ale i rodičům a hlavně paní trenérce Monice, která se jim od brzkého rána do pozdního večera neúnavně věnovala.A jak to dopadlo?NNML 2011 a mladší - 17 gymnastek v nejmladší kategorii se představilo ve dvojboji sestav beznáčiní a s mnohdy hooodně neposednými švihadly. Terezka KOPECKÁ si vedla moc dobře a po krásném vyrovnaném výkonu obsadila fantastické 2.místo a získala stříbrnou medaili.NML 2009-2010 - Veliká konkurence 35 gymnastek, nejprve se všechny závodnice představily v sestavě s obručí a poté nejlepších 16 gymnastek postoupilo do finále, kde předvedlo sestavu se švihadlem. V sestavě s obručí si naše gymnastky Andrejka WOLFOVÁ a Barča KŘÍŽKOVÁ vedly báječně a obě dvě postoupily do finále. Švihadla byla bohužel pro obě naše děvčata nad jejich síly a velké chyby způsobily sešup dolů i ve výsledkové listině. Nakonec tedy Andrejka WOLFOVÁ obsadila celkové 11.místo a Barča KŘÍŽKOVÁ 15.místo. I tak holkám moc gratulujeme.KML - stejná situace, nabité startovní pole, 35 gymnastek, první sestava kvalifikační a nejlepších 16 gymnastek finálová druhá sestava. V této kategorii se představila Adélka NOVÁKOVÁ. Adélka má zatím letos trochu smolnou sezónu a trápí jí hlavně pády náčiní, kterým se bohužel nevyhnula ani tentokrát a to na postup do finále nestačilo a Adélka skončila na celkovém 23.místě.NST - odpolední program zahájily naděje starší, kde se představilo 18 gymnastek ve dvojboji volných sestav. Nejlépe se vedlo Terezce OBSTOVÉ, která obsadila skvělé 4.místo a Natálka HUSOVSKÁ obsadila velmi dobrou 7.příčku. Madlenka KAČEROVSKÁ po chybičkách v kuželích obsadila 12.místo, Francesca KURPIERS 14.příčku a hned za ní byla Lucinka Křížková, která po veliké chybě v sestavě s míčem obsadila konečnou 15.příčku.KST - V kadetkách starších se dnes představila Terezka ZŮNOVÁ, kterou bohužel zradila velice neposlušná stuha. Sestava s obručí byla také s malými chybkami, nakonec tedy celkové 17.místo.JUNIORKY - Ani Terezka ČERMÁKOVÁ dnes v pozdních večerních hodinách bohužel neměla úplně svůj den. Předvedla úplně čerstvou sestavu s kuželi, ale hodně i jí dnes potrápil neposlušný míč, nakonec v konkurenci 17 gymnastek 8.místo v polovině startovního pole.Máme z vás holky velikou radost, znovu se po hlavě vrhneme do tréninku a to, co se dnes nepovedlo se určitě povede příště. MOC VŠEM GRATULUJEME A TĚŠÍME SE PŘÍŠTÍ TÝDEN V BRNĚ!Děkujeme paní Heleně a Marcele za krásné fotky!

MONET CUP 2019
MONET CUP 2019

MONET CUP 2019
V sobotu 9.3. hostil náš klub pohárový závod Monet Cup, který si začíná získávat své pevné místo mezi pohárovými závody v ČR. Letošního ročníku se v krásné sportovní hale DDM Monet zúčastnilo téměř 130 závodnic z České Republiky, Chorvatska a Německa. Závod měl moc příjemnou atmosféru a za náš klub děkujeme všem, kdo se dnešního závodu účastnili.
A jak to dopadlo pro domácí barvy? Byla to paráda, něco se povedlo, něco ne, ale děvčata podala krásné bojovné výkony a my z vás máme velikou radost!
NNML 2013 a ml. - hned na úvod závodu první zlato pro domácí barvy zásluhou Samanthy WOLFOVÉ.
NNML 2012 - krásná stříbrná medaile pro Beatku SCHUBERT, 4.místo pro Teušku VLÁŠKOVOU a 5.příčka pro Elišku KOHOUTOVOU
NNML 2011 - sestava BN - Další zlato pro domácí barvy vybojovala Pavlínka BUREŠOVÁ a na 2.místě skončila Kája KOTOVÁ a na pěkném 6.místě skončila Natálka MICHLOVÁ
NNML 2011 - dvojboj - stříbrná příčka a 2.místo pro Terezku KOPECKOU, která se poprvé představila se sestavou se švihadlem.
NML 2010- Barča KŘÍŽKOVÁ podala ve dvojboji sestav BN a s náčiním skvělý výkon a vybojovala stříbrnou medaili, na 6.místě skončila Veronika DACZICKÁ, 7.příčku vybojovala Terezka CHVÁTALOVÁ a na 10. místě se umístila Natálie LAGRONOVÁ.
NML 2009 - po nepovedeném závodě v Brně si spravila chuť Andrejka WOLFOVÁ, která vybojovala bronzovou medaili.
V odpoledním programu se našim děvčatům rovněž dařilo a máme velkou radost i z toho, že nové sestavy již začínají získávat konkrétní obrysy :-) a holky se již nedopouštějí hrubých chyb.
NST 2008 - 1.místo Terka OBSTOVÁ, která podala velice vyrovnaný výkon obou sestavách a na krásném 3.místě Lucinka KŘÍŽKOVÁ
NST - 3.místo Natálka HUSOVSKÁ a na 5.místě Madlenka KAČEROVSKÁ
V kategorii Kadetek mladších se úplně nedařilo Adélce NOVÁKOVÉ, která obsadila 8.místo, ale nevadí, příště se vše povede lépe.
Konec závodu nám přinesl čtyřnásobnou medailovou radost v podobě zlatých medailí Káji HAVLÍKOVÉ, Terky ČERMÁKOVÉ a Terezky ZŮNOVÉ a 2.místa Sofi OCELÍKOVÉ, pro které byl tento závod vstupem do nové sezóny.
Děvčata, moc gratulujeme a makáme dál.
Vřelé díky všem rodičům za ochotnou pomoc a těšíme se zítra na MONET VUP mini v sestavách KP a ZPMG.
V galerii pár fotek ze zákulisí :-) dnešního závodu a další fotky budou následovat a určitě je na co se těšit. Za krásné fotky ze "zákulisí" moc děkujeme paní Heleně Křížkové :-)

MONET CUP MINI 2019
MONET CUP MINI 2019

MONET CUP MINI

V neděli 10.3.2019 jsme pokračovali v závodění, uskutečnil se MONET CUP MINI v základním a kombinovaném programu. Gratulujeme všem zúčastněným gymnastkám, děkujeme za krásné předvedené výkony a báječnou atmosféru. Pro některá děvčátka z naší přípravky to byl úplně první start na gymnastickém koberci, starší holčičky poprvé předvedly sestavy s náčiním. Děkujeme také našim obětavým trenérkám Kláře, Terezce, Šárce a Janě, že se holkám skvěle věnují. Připojujeme krásné

Klárka Vojtášková
Klárka Vojtášková
JIHOČESKÁ LIGA - 23.2.2019 České Budějovice
JIHOČESKÁ LIGA - 23.2.2019 České Budějovice

NOVÁ ZÁVODNÍ SEZÓNA ZAHÁJENA NA JIHOČESKÉ LIZE

V sobotu 23.2.2019 jsme zahájily novou závodní sezónu prvním "ostrým" startem v rámci závodu Jihočeské ligy v Českých Budějovicích, čímž moc děkujeme pořádajícímu oddílu SKMG Máj České Budějovice a celé jihočeské oblasti, že nám start umožnili. 
Do nové sezóny vstupují všechna naše děvčata se zbrusu novými závodními programy, tedy nás čeká veliká kupa práce a než si nové sestavy takzvaně "sednou", zvolily jsme taktiku, že čím dříve začneme závodit, tím lépe. 
V sobotu se v Českých Budějovicích představily naše naděje starší a juniorky.
NADĚJE STARŠÍ B: Překvapivou vítězkou se stala Terezka OBSTOVÁ, která své sestavy předvedla s velkou dynamikou a také bez hrubých chyb, kterým se bohužel nevyhnuly Francesca KURPIERS a Lucka KŘÍŽKOVÁ, nicméně i ony bojovaly ze všech sil a nakonec obsadily 4. a 5.místo.
NADĚJE STARŠÍ A: Natálka HUSOVSKÁ se vůbec nezalekla přechodu z kategorie kadetek do kategorie nadějí starších a vybojovala krásné 2.místo, kdyby nebylo neposlušných kuželí :-)...
JUNIORKY: Kája HAVLÍKOVÁ při své premiéře v kategorii juniorek obsadila skvělé 1.místo a Terezka ČERMÁKOVÁ po "hororových" kuželích a skvělém míči brala 4.příčku.
Děvčatům moc gratulujeme a přejeme hlavně mnoho sil, trpělivosti a zdraví­ do dalšího tréninku :-) Těšíme se příští týden v Brně na DISNEY CUPU!

DISNEY CUP / 2.3.2019 SKP Brno
DISNEY CUP / 2.3.2019 SKP Brno

DISNEY CUP V BRNĚ OTEVŘEL NOVOU ZÁVODNÍ SEZÓNU

V sobotu 2.3. jsme se s početnou výpravou vydaly na první pohárový závod, a to na tradiční "gymnastický otvírák" do SKP Brno, který se letos uskutečnil pod názvem DISNEY CUP. Tento závod v komorním prostředí Královopolské sokolovny je skvělou příležitostí vyzkoušet nové sestavy...ale konec úvodních slov, jak to dopadlo?

Kategorie NNML 2013: V nejmladší kategorii se poprvé v pohárovém závodě představila Samantha WOLFOVÁ, která zacvičila sestavičku beznáčiní a skončila při své premiéře na krásném 3.místě.

Kategorie NNML 2012: I v této kategorii nadějí nejmladších si svoji premiéru s volnou sestavou beznáčiní odbyla Beatka SCHUBERT, která v konkurenci 12 gymnastek také brala 3.místo a krásnou bronzovou medaili.

Kategorie NNML 2011: V "nejstarší" kategorie nadějí nejmladších se představilo celkem 18 závodnic včetně našeho trojlístku Pavlínka BUREŠOVÁ, Natálka MICHLOVÁ a Terka KOPECKÁ. Všechny své nové sestavy beznáčiní předvedly moc pěkně a my jsme měli velikou radost ze stříbné medaile a 2.místa Terezky Kopecké, krásného 6.místa Pavlínky BUREŠOVÉ a 13.místa Natálky MICHLOVÉ pro kterou byl tento závod premiérou ve volném programu.

Kategorie NML 2010: I zde se představil poprvé v nadějí mladších trojlístek našich gymnastek. Nejlépe si ve dvojboji sestav beznáčiní a s libovolným náčiním vedla Natálka LAGRONOVÁ na krásném 6.místě, na 7.příčku vystoupala Veronika DACZICKÁ a na 8.místě se umístila Barunka KŘÍŽKOVÁ 😊. Naše holčičky se bohužel nevyhnuly chybám v sestavách s náčiním, tady máme ještě hodně práce.

Kategorie NML 2009: Andrejka WOLFOVÁ předvedla své nové kompozice beznáčiní a s obručí, bohužel ani ona se nevyhnula chybám v sestavě s obručí a nakonec obsadila pěkné 7.místo v polovině startovního pole.

Kategorie NST B + NST A: Lucince KŘÍŽKOVÉ v její nové závodní kategorii nadějí starších B vyšel závod velice pěkně, zejména sestava s kuželi a Lucinka nakonec obsadila skvělé 2.místo a získala stříbrnou medaili, stejně tak jako Natálka HUSOVSKÁ v kategorii nadějí starších A, která po chybičkách v sestavě se švihadlem skvěle zabojovala v sestavě s kuželi.

Kategorie KML 2007: V kategorii kadetek mladších se v sestavách s obručí a kuželi představila Adélka NOVÁKOVÁ, která se také nevyhnula chybám zejména v sestavě s obručí, nicméně nakonec vybojovala 5.příčku.

Juniorky 2006 a 2005, dorostenky: Ve velmi pěkném světle předvedly své sestavy naše juniorky Kája HAVLÍKOVÁ a Terezka ČERMÁKOVÁ, které obě ve svých kategoriích braly 1.místo a Kačka MINKSOVÁ obsadila krásnou 2.příčku.

Děkujeme paní trenérce Monika za celodenní náročnou přípravu děvčat a rodičům za krásné fandění a těšíme se na vás již příští sobotu na MONET CUPu v Hodkovičkách.