Aktuality...aneb vše důležité, co se u nás děje

MČR dvojice a trojice 2018
MČR dvojice a trojice 2018

MISTROVSTVÍ ČR dvojic a trojic a DVOJNÁSOBNÁ BRONZOVÁ RADOST PRO NAŠE JUNIORKY A SENIORKY!!! Gratulujeme!!!

PŘÍPRAVKA A "FORFÁNCI" V PILNÉ PŘÍPRAVĚ NA NOVÉ SESTAVIČKY A VÁNOČNÍ BESÍDKU!

....uprostřed toho všeho závodění nesmíme zapomínat ani na naše holčičky v přípravce a naše "forfánky", které se pečlivě připravují na sestavy ZPMG a nyní "ladí" svá vystoupení na Vánoční besídku :-). Máme z vás velikou radost :-) a moc se těšíme na vaše krásná vánoční vystoupení.


Kačka Minksová a Kiki Kleinová jsou Přebornicemi Prahy!!!!
Kačka Minksová a Kiki Kleinová jsou Přebornicemi Prahy!!!!

SOKOL HODKOVIČKY SE PYŠNÍ DVĚMA TITULY PŘEBORNIC PRAHY

Skvělý úspěch pro náš klub. Na Oblastním přeboru Prahy, který se konal v sobotu 10.11.2018 se našim gymnastkám podařilo vybojovat dva přebornické tituly!!!

Přebornicemi Prahy ve společných skladbách dvojic a trojic v kategorii seniorek se staly KATEŘINA MINKSOVÁ a KRISTÝNA KLEINOVÁ a v kategorii juniorek na zlatý stupínek vystoupala i trojice TEREZA ČERMÁKOVÁ, TEREZA ZŮNOVÁ a SOFIE OCELÍKOVÁ!!!¨

MOC GRATULUJEME!!!

i naše další gymnastky dosáhly skvělých umístění, více v článku v sekci Výsledky 2018. 

TERMÍN LETNÍHO SOUSTŘEDĚNÍ Vlašim 2019

3.8 - 10.8. 2019

- žádáme rodiče skupin ELITE a HOPES, aby brali tento termín na vědomí.

- pro skupinu FOR FUN - zájem o soustředění pište na klara.vl@volny.cz

(kapacita ubytovacích míst je bohužel omezena, možnost účasti/neúčasti Vám bude potvrzena.)

VÁNOČNÍ BESÍDKA 2018
VÁNOČNÍ BESÍDKA 2018

VÁNOČNÍ BESÍDKA

BENJAMINES, Mini FOR FUN, FOR FUN, HOPES a ELITE


Pondělí 17.12.2018

Tyršův dům, Újezd 450, 118 01 Praha 1 - Malá Strana.


AKTUALIZOVÁNA TERMÍNOVÁ LISTINA PODZIMNÍCH SOUTĚŽÍ SPOLEČNÝCH SKLADEB, DVOJIC A TROJIC !!!!

prosíme rodiče závodnic skupin Elite, Hopes a Mini hopes o pozorné přečtení. Tato termínová listina je orientační, přesné pokyny k jednotlivým závodům budou průběžně doplňovány!!! Rodiče budou rovněž informováni emailem!!!

DŮLEŽITÉ INFO PRO RODIČE!!

ROZDĚLENÍ DO SKUPIN A ROZPIS TRÉNINKŮ PRO ROK 2018 - 2019

Prosíme rodiče o pečlivé pročtení seznamů skupin a rozpisu tréninků a budeme se na vás těšit v září. Skupiny Elite a Hopes zahajuje tréninky ve středu 5.9.2018 / skupiny Mini hopes, For fun 1,2, Mini For Fun a Benjamines zahajují od pondělí 10.9.2018.

SKUPINA ELITE
SKUPINA ELITE

SKUPINA ELITE

Rozpis tréninků:

PO   15-19 / Tyršův dům

ST   15-18 / Sokol Hodkovičky

ČT   14,30-18 / Tyršův dům

PÁ   15-18 / Tyršův dům

Závodnice: Čermáková Tereza, Havlíková Karolína, Husovská Natália, Kleinová Kristýna, Kačerovská Magdalena, Křížková Barbora, Křížková Lucie, Minksová Kateřina, Nováková Adéla, Obstová Tereza, Ocelíková Sofie, Vodičková Milena, Wolfová Andrea, Zůnová Tereza

SKUPINA HOPES
SKUPINA HOPES

SKUPINA HOPES

Rozpis tréninků:

PO 15-17,30 / Tyršův dům

ST 15-17,30 / Sokol Hodkovičky

PÁ 15-17,30 / Tyršův dům

Závodnice: Benlalam Maryam, Burešová Pavla, Chvátalová Tereza, Kopecká Tereza, Lagronová Natálie, Wolfová Samantha

SKUPINA MINI HOPES
SKUPINA MINI HOPES

SKUPINA MINI HOPES

Rozpis tréninků:

PO 15-17 / Tyršův dům

ST 15-17 / Sokol Hodkovičky

PÁ 15-17 / Tyršův dům

Závodnice: Michlová Natálie, Kotová Karolína, Kohoutová Eliška, Milec Michaela, Vlášková Tea

SKUPINA FOR FUN 2
SKUPINA FOR FUN 2

SKUPINA FOR FUN 2

Rozpis tréninků:

PO   16,30-18 / Sokol Hodkovičky+baletní sálek

ČT 16,30-18 / Sokol Hodkovičky

Závodnice: Hankusová Sofie, Havlíčková Julie, Kunešová Klára, Kuzyk Iryna, Nyklíčková Michaela, Soukupová Jitka, Štěpánková Anna, Švadlenková Anna Adriana, Vidicová Ella, Vojtášková Klára, Vlachová Estýna

SKUPINA FOR FUN 1
SKUPINA FOR FUN 1

SKUPINA FOR FUN 1

Rozpis tréninků:

PO 16,30-18 / Sokol Hodkovičky+baletní sálek

ČT 15-16,30 / Sokol Hodkovičky

Závodnice: Andělová Veronika, Cortes Amálie Mercedes, Dušková Ella, Dvořáčková Adéla, Kutinová Pavlína, Moroz Justýna, Novotná Sofie, Petráčková Natálie, Žďárská Aneta, Kurková Tereza

SKUPINA MINI FOR FUN
SKUPINA MINI FOR FUN

SKUPINA MINI FOR FUN

Rozpis tréninků:

PO 15-16,30 / Sokol Hodkovičky

PÁ 16,30-18 / Sokol Hodkovičky

Závodnice: Háchová, Hernová Hana, Hrdličková Kristýna, Hrnčířová Sofie, Jahodová Julie, Kučerová Ema, Kunešová Kristýna, Marunová Šarlota, Moučková Emma, Pastyříková Monika, Pechačová Zuzana, Pechová Adéla, Švadlenková Lola, Zámyslická Debora

SKUPINA BENJAMINES
SKUPINA BENJAMINES

SKUPINA BENJAMINS

Rozpis tréninků:

PO   14-15 / Sokol Hodkovičky

PÁ 15-16,30 / Sokol Hodkovičky

Závodnice: Abrahamová Barbora, Bozek Alicja, Bozek Joanna, Čenková Petra, Glaserová Sofie, Hoblová, Hrubá Beáta, Klofáčová Natálie, Knyrevich, Konečková Viktorie, Kusá Alice, Kusá Nikol, Milec Victoria, Ošťádalová Tereza, Vajsochrová Marie, Lipoldová Monika

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ / POREČ (CRO)
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ / POREČ (CRO)

POREČ 2018

V týdnu od 18.-25.8.2018 se naše gymnastky již podruhé zúčastnily letního soustředění v chorvatské Poreči, které probíhá ve spolupráci s SKP MG Brno a TJ JM Chodov Praha a chorvatského klubu RSG Poreč. Obohacením byla i účast 2 ruských trenérek, které s děvčaty pracovaly.

V tréninku jsme se hodně zaměřovaly na balet, rozcvičky, skoky, techniku těla a posilování, ale také jsme pracovaly na nových sestavách a společných skladbách. 

Mimo tělocvičnu jsme si u moře užily hodně legrace, lodí jsme se podívaly do nádherné Limské zátoky, kde se točily slavné filmy o Vinnetouovi a také jsme brouzdali malebnou Porečí.

Zkrátka soustředění jak má být. Pro naše gymnastky bylo určitě také velkou motivací se společně připravovat s Chorvatskou reprezentací, která je ve finální přípravě před MS v Sofii a také s našimi výbornými juniorkami a seniorkami.

Děkujeme všem holčičkám, byly jste bezvadné. Děkujeme také Ivance Chvátalové za naprosto prvotřídní catering :-)...a pár fotek najdete ve Fotogalerii :-)!

Letní soustředění Vlašim 2018

28.7. - 4.8.2018  

Již šestým rokem jsme si zopakovaly týdenní soustředění ve středočeské Vlašimi, kam jsme se díky příznivým podmínkám rády vrátily. Ani letos tomu nebylo jinak a v počtu 42 gymnastek jsme si tento týden náležitě užily. Kromě závodní skupiny Elite a Hopes, jsme se potěšily i z nových děvčat ze sk. For Fun a Benjamines, která do naší party skvěle zapadla. Celou dobu nám počasí vskutku přálo, takže kromě každodenního času stráveného na tréninkových kobercích jsme si dopřály i plno dalších zážitků. Pro malá děvčata připravila vedoucí Iva spoustu her, závodů a samozřejmě odměn. Nechyběl pochopitelně ani každovečerní program jako Vlašim hledá Talent, karneval a workshop Mamma Mia. Děvčata ze skupiny For Fun s trenérkou Klárou, Janou a Lindou poctivě trénovala základní program. Na závěrečném vystoupení se tak mohly všechny holčičky pochlubit sestavami s kužely a stuhami. Závodní skupina Elite a Hopes poctivě pracovala na své kondičce, technice náčiní a tvorbě nových sestav. Velké díky patří také Tamarce, která se nejvíce zapotila u tvorby dvojic a trojic. Takže i ony měly co ukázat početnému diváckému publiku, kde především motivovaly své mladší oddílové kamarádky. O velký kus práce se postarala Mili Vodičková s Natkou Kadlečkovou, které dokázaly téměř nemožné a to poskládat a natrénovat společnou skladbu bez náčiní s našimi nejmenšími Benjaminky.

Celý týden byl velmi podařený. Já jsem moc pyšná na všechny holčiny a trenérky, kdy jsme společně dokázaly skloubit povinnosti s radostmi. Všechny jsme se tak podílely na týdnu, který jistě obohatil celý náš bezvadný kolektiv z Hodkoviček.

Monika

https://mghodkovicky.rajce.idnes.cz/Soustredeni_VLASIM_2018/


VLASTIČKA 90
VLASTIČKA 90

VLASTIČKA 90
...aneb není to vždy jen o výsledcích závodů...
V naší sokolovně sídlí dobrý duch... Z masa a kostí... Naše Vlastička...báječná dáma, která odemyká, zamyká, honí nás, když se opozdíme a už čeká další nájemce, která (jako bývalá sportovní gymnastka) přijde s dobře míněnou radou...a v mezidobí ještě klidně pomáhá se sestavami na slet...do tělocvičny každý den přijede busem, vylušti kdejakou křížovku a také chodí do mobilní knihovny... Navíc srší nakažlivým optimismem, dobrou náladou a samozřejmě jí nechybí neskutečná noblesa a nadhled... Vlastičko, ať jste stále tak báječná a hlavně zdravíčko a pohodu... MÁME VÁS MOC RADY!!!

PODĚKOVÁNÍ
PODĚKOVÁNÍ

PODĚKOVÁNÍ

PRO HOLKY: Krásně jste pracovaly a dosáhly jste mnoha skvělých úspěchů!!! A i když se občas něco nepovedlo, nevadí, napravíme. Děkujeme vám všem za vzornou reprezentaci našeho klubu a moc vám gratulujeme ke všem vašim úspěchům.
PRO RODIČE:...bez vás by to nešlo...patří vám veliký dík za spolupráci, podporu, spoustu legrace, prostě za to, že spolu se svými dětmi tvoříte bezva partu kolem Hodkoviček!
PRO TRENÉRY: díky za vaši práci, za všechny ty hodiny, které trávíte s našimi gymnastkami, za všechny radosti i starosti...moc si vaší práce vážíme a děkujeme!
PŘEJEME VŠEM NAŠIM GYMNASTKÁM A TRENÉRKÁM KRÁSNÉ PRÁZDNINY, MNOHO ODPOČINKU A NAČERPÁNÍ NOVÝCH SIL, RODIČŮM TAKÉ PŘEJEME KLIDNOU DOVOLENOU A KRÁSNÉ LÉTO.
NA VŠECHNY SE TĚŠÍME PO PRÁZDNINÁCH!!! A MOC DĚKUJEME ZA DALŠÍ SKVĚLOU JARNÍ SEZÓNU!!! 

Ukončení tréninků v 1.pololetí 2018

 For Fun a mini Hopes ukončují tréninky ve čtvrtek 21.6.2018, benjamines a Mini For Fun ukončují činnost v pátek 22.6.2018 / družstvo Elite a Hopes ukončují činnost ve čtvrtek 28.6.2018.

Přejeme všem holčičkám krásné prázdniny plné zážitků a rodičům klidné a ničím nerušené léto a krásnou dovolenou a těšíme se na vás opět v září !

KLÁNOVICE CUP - závod ZPMG
KLÁNOVICE CUP - závod ZPMG

KLÁNOVICE CUP 2018 - závod ZPMG
V neděli 17.6.2018 jsme zakončili jarní sezónu přátelským závodem určeným výhradně pro kategorie základního programu moderní gymnastiky. Děvčata tak navázala na sérii již třetí odvety s oddíly TJ Sokol Vrané, SK Eli Dolní Břežany a Astra Klánovice. Nedělní tandem 18-ti gymnastek z Hodkoviček se tak představil v příjemném prostředí sportovní haly v Klánovicích, kde celé startovní pole čítalo rovných sto závodnic. Naše závodnice předvedly vynikající výkony a umístění na předních příčkách jim byla odměnou za poctivou práci při trénincích. Trenérky skupin Benjamines, Mini For Fun a For Fun zapracovaly společně s děvčaty na přesnější technice těla i náčiní a výsledek byl na vrcholu sezóny velmi znát. Rozhodcovského postu se zde ujala Jana Čadová a Tereza Stehlíková, které bedlivě sledovaly výkony našich závodnic a jejich konkurentek. Děkuji celému týmu těchto skupin za celoroční náročnou práci, přístup a všem děvčatům gratuluji za krásné výsledky, jejich elán a píli, která je pro náš klub nepostradatelná.
...více výsledků v sekci Závody 2018 :-) 

KÁJA HAVLÍKOVÁ FINALISTKOU MISTROVSTVÍ ČR NADĚJÍ STARŠÍCH

Sportovní hala Sokola Královské Vinohrady hostí tento víkend MČR nadějí starších a mladších.V kategorii nadějí starších se představila v těžké konkurenci 66 gymnastek i naše Kája Havlíková. 

...více v sekci Výsledky 2018 a Fotogalerie...

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY KADETEK MLADŠÍCH A STARŠÍCH / 19.-20.05.2018 Jablonec nad Nisou
MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY KADETEK MLADŠÍCH A STARŠÍCH / 19.-20.05.2018 Jablonec nad Nisou

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY KADETEK MLADŠÍCH A STARŠÍCH...a... DVĚ MEDAILE A TITUL VICEMISTRYNĚ ČR PRO NATÁLKU HUSOVSKOU!!!! MÁME VELIKOU RADOST

Další účast ve finálových TOP 16 pro Kristýnu Kleinovou a Madlenku Kačerovskou.

Moc gratulujeme a celý podrobný článek najdete v sekci Výsledky 2018.

Břežanský Cup - 19.05.2018 Dolní Břežany
Břežanský Cup - 19.05.2018 Dolní Břežany

BŘEŽANSKÝ CUP 2018- závod ZPMG - skupiny Benjanines, Mini For Fun, For Fun...DALŠÍ SKVĚLÉ VÝSLEDKY PRO SOKOL HODKOVIČKY
V sobotu 19.5.2018 přijal náš oddíl pozvání na pohárový závod ZPMG - pro skupiny Bejamines, Mini For Fun a For Fun v nové hale v Dolních Břežanech, na 1. ročník Břežanského Cupu.
V konkurenci oddílů z TJ.Sokol Vrané/SK ELI, SK Prague, TJ. Sokol Kladno a Astra Klánovice startovalo 24 gymnastek z našeho klubu a jak to dopadlo? :-)
1. místo: Tea Vlášková (0.C.),Natálka Michlová (I.A.), Klára Vojtášková (III.)
2. místo: Ella Dušková (II.A)
3. místo:Bára Abrahamová(O.B.), Míša Milec (O.D.), Ema Kučerová (O.E.),
Bára Vondráková (II.A.), Jitka Soukupová (II.C.)
Všem gymnastkám moc gratulujeme k jejich výkonům a těšíme se na další závod!

Článek a další fotografie najdete v sekci Výsledky 2018. 

PŘÍPRAVA NA VRCHOL JARNÍ SEZÓNY
PŘÍPRAVA NA VRCHOL JARNÍ SEZÓNY

PŘÍPRAVA NA VRCHOLY JARNÍ SEZÓNY ... aneb Přebory Prahy a MČR se blíží
Jaro je již tradičně ve znamení pilného a náročného tréninku, který je zaměřen na vrcholy jarní sezóny, tedy na Přebory Prahy a kvalifikaci na MČR.

Děvčata absolvují řadu pohárových závodů a testují svoji formu i nové sestavy. Více v sekci Výsledky 2018 :-) a Termínová listina.

Příprava přípravky a skupinek For Fun
Příprava přípravky a skupinek For Fun

ZÁVODNICE FOR FUN pilují sestavy na další pohárové závody

Gymnastky z naší přípravky a skupinek For Fun a For Fun mini se také pečlivě připravují na další pohárovou soutěž a už se moc těšíme na jejich vystoupení.

Fotografie naší činnosti naleznete v sekci : více - fotogalerie a naše závodnice

TRÉNUJTE S NÁMI

nábor děvčat roč. 2013 a starších

cvičíme výkonnostně i pro radost

obracejte se na email: m.hantakova@post.cz nebo na tel.: 608 08 13 13       !!!TĚŠÍME SE!!!