Letní soustředění Vlašim 2018

28.7. - 4.8.2018  

Již šestým rokem jsme si zopakovaly týdenní soustředění ve středočeské Vlašimi, kam jsme se díky příznivým podmínkám rády vrátily. Ani letos tomu nebylo jinak a v počtu 42 gymnastek jsme si tento týden náležitě užily. Kromě závodní skupiny Elite a Hopes, jsme se potěšily i z nových děvčat ze sk. For Fun a Benjamines, která do naší party skvěle zapadla. Celou dobu nám počasí vskutku přálo, takže kromě každodenního času stráveného na tréninkových kobercích jsme si dopřály i plno dalších zážitků. Pro malá děvčata připravila vedoucí Iva spoustu her, závodů a samozřejmě odměn. Nechyběl pochopitelně ani každovečerní program jako Vlašim hledá Talent, karneval a workshop Mamma Mia. Děvčata ze sk. For Fun s trenérkou Klárou, Janou a Lindou poctivě trénovala základní program. Na závěrečném vystoupení se tak mohly všechny holčičky pochlubit sestavami s kužely a stuhami. Závodní skupina Elite a Hopes poctivě pracovala na své kondičce, technice náčiní a tvorbě nových sestav. Velké díky patří také Tamarce, která se nejvíce zapotila u tvorby dvojic a trojic. Takže i ony měly co ukázat početnému diváckému publiku, kde především motivovaly své mladší oddílové kamarádky. O velký kus práce se postarala Mili Vodičková s Natkou Kadlečkovou, které dokázaly téměř nemožné a to poskládat a natrénovat společnou skladbu bez náčiní s našimi nejmenšími Benjaminky.

Celý týden byl velmi podařený. Já jsem moc pyšná na všechny holčiny a trenérky, kdy jsme společně dokázaly skloubit povinnosti s radostmi. Všechny jsme se tak podílely na týdnu, který jistě obohatil celý náš bezvadný kolektiv z Hodkoviček.

Monika

https://mghodkovicky.rajce.idnes.cz/Soustredeni_VLASIM_2018/


VLASTIČKA 90
VLASTIČKA 90

VLASTIČKA 90
...aneb není to vždy jen o výsledcích závodů...
V naší sokolovně sídlí dobrý duch... Z masa a kostí... Naše Vlastička...báječná dáma, která odemyká, zamyká, honí nás, když se opozdíme a už čeká další nájemce, která (jako bývalá sportovní gymnastka) přijde s dobře míněnou radou...a v mezidobí ještě klidně pomáhá se sestavami na slet...do tělocvičny každý den přijede busem, vylušti kdejakou křížovku a také chodí do mobilní knihovny... Navíc srší nakažlivým optimismem, dobrou náladou a samozřejmě jí nechybí neskutečná noblesa a nadhled... Vlastičko, ať jste stále tak báječná a hlavně zdravíčko a pohodu... MÁME VÁS MOC RADY!!!

PODĚKOVÁNÍ
PODĚKOVÁNÍ

PODĚKOVÁNÍ

PRO HOLKY: Krásně jste pracovaly a dosáhly jste mnoha skvělých úspěchů!!! A i když se občas něco nepovedlo, nevadí, napravíme. Děkujeme vám všem za vzornou reprezentaci našeho klubu a moc vám gratulujeme ke všem vašim úspěchům.
PRO RODIČE:...bez vás by to nešlo...patří vám veliký dík za spolupráci, podporu, spoustu legrace, prostě za to, že spolu se svými dětmi tvoříte bezva partu kolem Hodkoviček!
PRO TRENÉRY: díky za vaši práci, za všechny ty hodiny, které trávíte s našimi gymnastkami, za všechny radosti i starosti...moc si vaší práce vážíme a děkujeme!
PŘEJEME VŠEM NAŠIM GYMNASTKÁM A TRENÉRKÁM KRÁSNÉ PRÁZDNINY, MNOHO ODPOČINKU A NAČERPÁNÍ NOVÝCH SIL, RODIČŮM TAKÉ PŘEJEME KLIDNOU DOVOLENOU A KRÁSNÉ LÉTO.
NA VŠECHNY SE TĚŠÍME PO PRÁZDNINÁCH!!! A MOC DĚKUJEME ZA DALŠÍ SKVĚLOU JARNÍ SEZÓNU!!! 

Ukončení tréninků v 1.pololetí 2018

 For Fun a mini Hopes ukončují tréninky ve čtvrtek 21.6.2018, benjamines a Mini For Fun ukončují činnost v pátek 22.6.2018 / družstvo Elite a Hopes ukončují činnost ve čtvrtek 28.6.2018.

Přejeme všem holčičkám krásné prázdniny plné zážitků a rodičům klidné a ničím nerušené léto a krásnou dovolenou a těšíme se na vás opět v září !

KLÁNOVICE CUP - závod ZPMG
KLÁNOVICE CUP - závod ZPMG

KLÁNOVICE CUP 2018 - závod ZPMG
V neděli 17.6.2018 jsme zakončili jarní sezónu přátelským závodem určeným výhradně pro kategorie základního programu moderní gymnastiky. Děvčata tak navázala na sérii již třetí odvety s oddíly TJ Sokol Vrané, SK Eli Dolní Břežany a Astra Klánovice. Nedělní tandem 18-ti gymnastek z Hodkoviček se tak představil v příjemném prostředí sportovní haly v Klánovicích, kde celé startovní pole čítalo rovných sto závodnic. Naše závodnice předvedly vynikající výkony a umístění na předních příčkách jim byla odměnou za poctivou práci při trénincích. Trenérky skupin Benjamines, Mini For Fun a For Fun zapracovaly společně s děvčaty na přesnější technice těla i náčiní a výsledek byl na vrcholu sezóny velmi znát. Rozhodcovského postu se zde ujala Jana Čadová a Tereza Stehlíková, které bedlivě sledovaly výkony našich závodnic a jejich konkurentek. Děkuji celému týmu těchto skupin za celoroční náročnou práci, přístup a všem děvčatům gratuluji za krásné výsledky, jejich elán a píli, která je pro náš klub nepostradatelná.
...více výsledků v sekci Závody 2018 :-) 

KÁJA HAVLÍKOVÁ FINALISTKOU MISTROVSTVÍ ČR NADĚJÍ STARŠÍCH

Sportovní hala Sokola Královské Vinohrady hostí tento víkend MČR nadějí starších a mladších.V kategorii nadějí starších se představila v těžké konkurenci 66 gymnastek i naše Kája Havlíková. 

...více v sekci Výsledky 2018 a Fotogalerie...

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY KADETEK MLADŠÍCH A STARŠÍCH / 19.-20.05.2018 Jablonec nad Nisou
MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY KADETEK MLADŠÍCH A STARŠÍCH / 19.-20.05.2018 Jablonec nad Nisou

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY KADETEK MLADŠÍCH A STARŠÍCH...a... DVĚ MEDAILE A TITUL VICEMISTRYNĚ ČR PRO NATÁLKU HUSOVSKOU!!!! MÁME VELIKOU RADOST

Další účast ve finálových TOP 16 pro Kristýnu Kleinovou a Madlenku Kačerovskou.

Moc gratulujeme a celý podrobný článek najdete v sekci Výsledky 2018.

Břežanský Cup - 19.05.2018 Dolní Břežany
Břežanský Cup - 19.05.2018 Dolní Břežany

BŘEŽANSKÝ CUP 2018- závod ZPMG - skupiny Benjanines, Mini For Fun, For Fun...DALŠÍ SKVĚLÉ VÝSLEDKY PRO SOKOL HODKOVIČKY
V sobotu 19.5.2018 přijal náš oddíl pozvání na pohárový závod ZPMG - pro skupiny Bejamines, Mini For Fun a For Fun v nové hale v Dolních Břežanech, na 1. ročník Břežanského Cupu.
V konkurenci oddílů z TJ.Sokol Vrané/SK ELI, SK Prague, TJ. Sokol Kladno a Astra Klánovice startovalo 24 gymnastek z našeho klubu a jak to dopadlo? :-)
1. místo: Tea Vlášková (0.C.),Natálka Michlová (I.A.), Klára Vojtášková (III.)
2. místo: Ella Dušková (II.A)
3. místo:Bára Abrahamová(O.B.), Míša Milec (O.D.), Ema Kučerová (O.E.),
Bára Vondráková (II.A.), Jitka Soukupová (II.C.)
Všem gymnastkám moc gratulujeme k jejich výkonům a těšíme se na další závod!

Článek a další fotografie najdete v sekci Výsledky 2018. 

PŘÍPRAVA NA VRCHOL JARNÍ SEZÓNY
PŘÍPRAVA NA VRCHOL JARNÍ SEZÓNY

PŘÍPRAVA NA VRCHOLY JARNÍ SEZÓNY ... aneb Přebory Prahy a MČR se blíží
Jaro je již tradičně ve znamení pilného a náročného tréninku, který je zaměřen na vrcholy jarní sezóny, tedy na Přebory Prahy a kvalifikaci na MČR.

Děvčata absolvují řadu pohárových závodů a testují svoji formu i nové sestavy. Více v sekci Výsledky 2018 :-) a Termínová listina.

Příprava přípravky a skupinek For Fun
Příprava přípravky a skupinek For Fun

ZÁVODNICE FOR FUN pilují sestavy na další pohárové závody

Gymnastky z naší přípravky a skupinek For Fun a For Fun mini se také pečlivě připravují na další pohárovou soutěž a už se moc těšíme na jejich vystoupení.

Fotografie naší činnosti naleznete v sekci : více - fotogalerie a naše závodnice

TRÉNUJTE S NÁMI

nábor děvčat roč. 2013 a starších

cvičíme výkonnostně i pro radost

obracejte se na email: m.hantakova@post.cz nebo na tel.: 608 08 13 13       !!!TĚŠÍME SE!!!