Naše závodnice, naše chlouba, ...aneb naše hvězdy a hvězdičky

HAVLÍKOVÁ Karolína (2006)

Karolína HAVLÍKOVÁ (2006) / NADĚJE STARŠÍ
Karolína HAVLÍKOVÁ (2006) / NADĚJE STARŠÍ

Kája HAVLÍKOVÁ reprezentuje náš klub v kategorii nadějí starších a v roce 2019 jí již uvidíme soutěžit v kategorii juniorek. Mezi její největší úspěchy patří zisk titulu Mistryně České republiky ve společných skladbách dvojic a trojic 2017.

"NEJ" výsledky aneb na co jsme pyšní:

2018: Jednotlivkyně (naděje starší)finalistka MČR 2018 nadějí starších / Přebor Prahy naděje starší - 6.místo / PZ Frozen Cup Brno - 1.místo /PZ Monet Cup - 1.místo / MT Rudolf Lion Cup (GER) - 1.místo / MT Helga-Feneberg Pokal (GER) - 1.místo / Společné skladby - PŘEBOR PRAHY dvojice, trojice - naděje starší - 2.místo / PZ Rycon Cup - 3.místo / PZ Sametová stuha - 4.místo / PZ Žďárská Popelka - 1.místo / PZ Advent Cup Plzeň - 1.místo

2017: Jednotlivkyně - účastnice MČR 2017 nadějí starších / MT Hof (GER) - 2.místo / MT Obertraubling (GER) - 1.místo / PZ Memoriál Jiřiny Krocové Plzeň - 1.místo / PZ Memoriál Aleny Fialové Plzeň - 6.místo / PZ Typodesign Cup Č.Budějovice - 5.místo + 1.místo (kat. 2006) / PZ Trolls Cup Brno - 2.místo / PZLedová vločka Tábor - 2.místo / Přebor Prahy naděje starší - 7.místo / Dvojice+trojiceMISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY A PŘEBORNICE PRAHY naděje starší / PZ Rycon Cup - 1.místo / PZ Žďárská Popelka - 1.místo / PZ Sametová stuha - 1.místo / PZ "O Pohár královny Elišky - 1.místo 

2018: Jednotlivkyně (naděje starší) - PZ Frozen Cup Brno - 1.místo /PZ Monet Cup - 1.místo