Naše závodnice, naše chlouba, ...aneb naše hvězdy a hvězdičky

HUSOVSKÁ Natália (2007)

Natália HUSOVSKÁ (2007) / KADETKY MLADŠÍ
Natália HUSOVSKÁ (2007) / KADETKY MLADŠÍ

Natálka HUSOVSKÁ bude v roce 2017 reprezentovat náš klub v kategorii Naděje mladší. Na pohárovém závodě MONET CUP v prosinci 2016 vybojovala v kategorii nadějí mladších ročníku 2007 krásné 5.místo. Natálka vyniká vyjímečnou ohebností a už se moc těšíme na její nové sestavy.

"NEJ" výsledky aneb na co jsme pyšní:

2017: Jednotlivkyně - MT Hof (GER) - 6.místo / MT Obertraubling (GER) - 1.místo / PZ Memoriál Jiřiny Krocové Plzeň - 4.místo / PZ Spring Cup Brno - 12.místo / PZ "O Pohár královny Elišky" - 9.místo / Dvojice+trojiceVICEMISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY a Přebornice Prahy nadějí mladších / PZ Sametová stuha - 2.místo / PZ Rycon Cup - 2.místo / PZ "O Pohár královny Elišky" - 2.místo

V roce 2018 bude Natálka cvičit v kategorii kadetky mladší:

2018: Jednotlivkyně - PZ Frozen Cup Brno - 4.místo / PZ Monet Cup Praha - 1.místo /