Termínová listina ...aneb co nás čeká v roce 2019

PZ DĚTSKÝ SEN / BERNARTICE

Datum: neděle 16.6.2019 

Místo konání: tělocvična základní školy v Bernarticích, Táborská 34, Bernartice

Startovné a další náklady: startovné 1 sestava 200.- / startovné 2 sestavy 250.- Kč - prosíme odevzdat na tréninku v pátek 14.6.2019. Děkujeme!

Trenérka a rozhodčí: Monika Hantáková a Petra Skálová, Iva Vodičková

Nominované gymnastky: NNML 2012 - Vlášková Tea, Schubert Beatrix, Kohoutová Eliška (BN) / NNML 2011 - Kotová Karolína, Michlová Natálie (BN) / NNML-dvojboj - Burešová Pavla (BN+ŠV), Kopecká Tereza (BN+O) / NML A 2010 - Daczická Veronika, Chvátalová Tereza, Lagronová Natálie (BN+lib.) / NML B Křížková Barbora (ŠV+OB) / NST 2008 - Obstová Tereza, Křížková Lucie, Kurpiers Francesca / NST 2007 - Husovská Natálie / KML 2007 - Nováková Adéla (O,KU) / KST - Ocelíková Sofie (M+KU), Zůnová Tereza (M,O)

ZMĚNA NOMINACE VYHRAZENA 

MT Wroclaw / Polsko
MT Wroclaw / Polsko

MT Wroclaw / POLSKO

Datum: 22.-23.6.2019 / Odjezd v pátek 21.6. ráno / návrat dle dohody s rodiči a dle časového harmonogramu soutěže(závod bude probíhat i v neděli, tedy můžete odjíždět i postupně :-)...

Místo konání: Akademia Wychowania Fizycznego - "Stadion Olimpijski", ul. Paderewskiego 35, Wroclaw, Polsko

Ubytování: hotel GEM - přímo ve sportovním komplexu, v hotelu bude pro gymnastky k dispozici bazén, parkování a free wifi / pořadatel též zajišťuje dopravu z hotelu do sportovní haly :-)

Startovné a další náklady: startovné 35 Euro + 90 Euro (ubytování 2 noci, snídaně a večeře v hotelu + banket)

Trenérka a rozhodčí: Monika Hantáková a Petra Skálová

Nominované gymnastky: NNML - Burešová Pavla, Kopecká Tereza (BN) / NML A 2010 - Křížková Barbora, Daczická Veronika (BN+lib.) / NST 2008 - Obstová Tereza (M,ŠV,KU), Křížková Lucie (ŠV+KU), Kurpiers Francesca (ŠV+KU) / NST A 2007 - Husovská Natálie (ŠV,KU,M) / NST 2007 B - Nováková Adéla (O,KU) / JUNI A - Havlíková Karolína (ŠV,M,KU,ST) / JUNI B - Ocelíková Sofie (M+KU), Zůnová Tereza (M,O), Čermáková Tereza (M+KU)/ SENIORS B - Tripská Tamara (O+KU)

ZMĚNA NOMINACE VYHRAZENA, PROSÍME RODIČE O POTVRZENÍ ÚČASTI nejpozději do 3. května 2019 Monice, nebo Petře, ústně, nebo emailem. Děkujeme.

Kontrolní testování SpS + vytipovaných závodnic / 1.6.2019 Vyškov
Kontrolní testování SpS + vytipovaných závodnic / 1.6.2019 Vyškov

KONTROLNÍ TESTOVÁNÍ SpS

Datum konání: 1.6.2019

Místo konání: Vyškov

Další info bude sděleno po obdržení informací od ČSMG.

MT 3.Memorial of Mária Kuklišová / 8.6.Bratislava
MT 3.Memorial of Mária Kuklišová / 8.6.Bratislava

MT 3.Memorial of Mária Kuklišová, Bratislava  / SLOVENSKO

Datum: sobota 8.6.2019

Místo konání: sportovní hala Mladosť, Trnavská cesta 39, Bratislava, Slovensko 

Startovné : startovné 35 Euro 

Trenérka a rozhodčí: Monika Hantáková a Petra Skálová

Nominované gymnastky:  2011 - dvojboj / Burešová Pavla, Kopecká Tereza / 2011 - BN - Kotová Karolína, Michlová Natálie / 2012 BN - Kohoutová Eliška, Schubert Beatrix

P.S. Závod je pouze pro gymnastky ročníku 2011-2013 :-) 

ZMĚNA NOMINACE VYHRAZENA, PROSÍME RODIČE O POTVRZENÍ ÚČASTI nejpozději do 10. května 2019 Monice, nebo Petře, ústně, nebo emailem. Děkujeme.

MČR KADETKY / 11.-12.5.2019 SK Trasko Vyškov
MČR KADETKY / 11.-12.5.2019 SK Trasko Vyškov

MČR KADETKY MLADŠÍ A STARŠÍ

Datum: 11.5.2019 (KML) / 12.5.2019 (KST)

Místo konání: SK Trasko Vyškov, hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov

Startovné: 300.- Kč za gymnastku

Časový rozpis: KML (sobota) rozcvičení 9.00-10.25 hod. / nástup 10.30 hod. / závod - 1.část 10.35-13.40 / finále 14.15-16.00 hod. / vyhlášení 16.15 hod. / KST (naděle) - rozcvičení 8.30-9.25 hod. / nástup 9.30 hod. / závod - 1.část 9.40-12.40 / finále 13.00-14.00 hod. / vyhlášení 14.15 hod.

Nominované závodnice: KML - Nováková Adéla / KST - Zůnová Tereza, Ocelíková Sofie

MČR NADĚJE MLADŠÍ + DORKY / TJ Sokol Jablonec n.N.
MČR NADĚJE MLADŠÍ + DORKY / TJ Sokol Jablonec n.N.

MČR NADĚJE MLADŠÍ A DOROSTENKY

Datum: 18.5.2019 (NML) / 19.5.2019 (DORKY)

Místo konání: TJ Sokol Jablonec Sportcentrum, Městská sportovní hala, U přehrady 4747/20, Jablonec n.N.

Startovné: 300.- Kč

Časový rozpis: NML (sobota) rozcvičení 9.00-10.25 hod. / nástup 10.30 hod. / závod - 1.část 10.35-13.40 / finále 14.15-17.40 hod. / vyhlášení 18.00 hod. / DORKY (naděle) - rozcvičení 8.30-9.25 hod. / nástup 9.30 hod. / závod - 1.část 9.40-12.40 / finále 13.00-14.00 hod. / vyhlášení 14.15 hod.

Nominované závodnice: Tripská Tamara

MČR NADĚJE STARŠÍ A,B / 25.-26.5.2019 Praha
MČR NADĚJE STARŠÍ A,B / 25.-26.5.2019 Praha

MČR NADĚJE STARŠÍ A a B

Datum: 25.5.2019 (NST 2008) / 26.5.2019 (NST 2007)

Místo konání: sportovní hala TJ Sokol Praha Královské Vinohrady,

Startovné: 300.- Kč

Trenérka: Hantáková Monika

Časový rozpis: NST 2008 (sobota) - rozcvičení 8.30-9.55 hod. / nástup 10.00 hod. / 1.část 10-13 hod. / 2.část 13.30-16.30 hod. / vyhlášení 17.00 hod. / NST 2007 (neděle) - rozcvičení 8.30-9.55 hod. / nástup 10.00 hod. / 1.část 10-13 hod. / 2.část 13.30-16.30 hod. / vyhlášení 17.00 hod

Nominované závodnice: NST 2008 - Obstová Tereza, Křížková Lucie, Kurpiers Francesca / NST 2007 - Husovská Natália

GAZELA CUP / Pula (CRO)
GAZELA CUP / Pula (CRO)

GAZELA CUP 2019 / CHORVATSKO

Datum: pátek 3.5. - neděle 5.5.2019

Místo konání: Pula, Chorvatsko

Nominované gymnastky: Tripská Tamara, Ocelíková Sofie, Zůnová Tereza, Čermáková Tereza, Havlíková Karolína

ZMĚNA NOMINACE VYHRAZENA!

Bližší informace budou zaslány emailem.

PŘEBOR PRAHY NNML, NML, NST A, B / 4.5.2019 TJ Bohemians
PŘEBOR PRAHY NNML, NML, NST A, B / 4.5.2019 TJ Bohemians

OBLASTNÍ PŘEBOR PRAHY NADĚJÍ

Datum: sobota 4.5.2019

Pořadatel: TJ Bohemians Praha

Místo konání: sportovní hala TJ Bohemians Praha, Slovenská ul.

Startovné: 300.- Kč / prosíme odevzdat na tréninku v pátek 3.5.2019

Časový program: NML 2009-2010 - zahájení závodu 11.45 / ukončení závodu 15.15 hod. / NST rozcvičení 15.30-16.05 / zahájení závodu 16.15 hod, / ukončení závodu 18.30 hod.

Nominované gymnastky: naděje starší A - Husovská Natália (šv,m,ku,st) / naděje starší B - Obstová Tereza, Křížková Lucie, Kurpiers Francesca (šv,m,ku,st) / naděje mladší - Křížková Barbora, Wolfová Andrea (bn, šv, o, m) 

RG CUP / 8.5.2019 Hradec Králové
RG CUP / 8.5.2019 Hradec Králové

RG CUP 2019

Datum: středa 8.5.2019

Místo konání: sportovní hala TJ Slavia, Víta Nejedlého 1216, Hradec Králové

Trenér a rozhodčí: Monika Hantáková, Petra Skálová, Iva Vodičková

Startovné: 350.- Kč (2 sestavy) / 300.- Kč (1 sestava) / prosíme odevzdat na tréninku v pondělí 6.5.2019

Nominované gymnastky: KST - Zůnová Tereza, Ocelíková Sofie / KML - Nováková Adéla / NST - Husovská Natália (ST+M), Obstová Tereza (ST+M), Křížková Lucie (ST+ŠV), Kurpiers Francesca (ST+KU) / NML - Wolfová Andrea, Křížková Barbora, Daczická Veronika, Chvátalová Tereza, Lagronová Natálie  / NNML - Kotová Karolína, Michlová Natálie, Schubert Beatrix, Vlášková Tea (všechny BN)

AJUR CUP / 19.04.2019 Hradec Králové
AJUR CUP / 19.04.2019 Hradec Králové

AJUR CUP 2019 - Memoriál Radka Urminského

Datum: 19.4.2019 (pátek)

Místo konání: Sportovní hala Třebeš, Štefánikova ulice, Hradec Králové

Startovné: 350.- Kč (prosíme odevzdat na tréninku ve čtvrtek 18.04.2019)

Trenér a rozhodčí: Monika Hantáková, Iva Vodičková, Petra Skálová

Nominované gymnastky: Tripská Tamara (O+KU), Ocelíková Sofie (ST+M), Zůnová Tereza (ST+O) , Čermáková Tereza (ŠV,M,KU), Havlíková Karolína (ŠV,M,KU), Husovská Natália,  (KU+ST), Obstová Tereza, Kurpiers Francesca, Křížková Lucie (všechny ŠV+M), Nováková Adéla (OB+M), Křížková Barbora (BN+ŠV), Wolfová Andrea (BN+ŠV), Kopecká Tereza (BN+ŠV),

Bližší informace budou zaslány emailem po potvrzení přihlášky pořadatelem.

PŘEBOR PRAHY KADETKY + DORKY / 27.04.2019
PŘEBOR PRAHY KADETKY + DORKY / 27.04.2019

PŘEBOR PRAHY KADETKY + DORKY

Datum: 27.04.2019 (sobota)

Místo konání: Tyršův dům

Nominované gymnastky: NOVÁKOVÁ Adéla, ZŮNOVÁ Tereza, OCELÍKOVÁ Sofie, TRIPSKÁ Tamara