Termínová listina ...aneb co nás čeká v roce 2018

M ČR dvojice a trojice / 9.12.2018 Karlovy Vary
M ČR dvojice a trojice / 9.12.2018 Karlovy Vary

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY dvojic a trojic

Datum: 9.12.2018

Místo konání: Karlovy Vary

Nominované závodnice:

dle postupu z Oblastního Přeboru Prahy

BLIŽŠÍ INFO BUDE ZASLÁNO EMAILEM!

SAMETOVÁ STUHA / 17.11.2018 Brno
SAMETOVÁ STUHA / 17.11.2018 Brno

SAMETOVÁ STUHA 

Datum: 17.11.2018

Místo konání: Městská hala Vodova 336/108, Brno

Nominované závodnice:

Společná skladba NNML 2011 a ml: Michlová Natálie, Burešová Pavla, Kopecká Tereza, Kotová Karolína, Vlášková Tea, Kohoutová Eliška

Dvojice + trojice: Wolfová Andrea+Křížková Barbora / Obstová Tereza, Nováková Adéla, Křížková Lucie / Havlíková Karolína, Husovská Natálie, Kačerovská Magdalena / Čermáková Tereza, Zůnová Tereza, Ocelíková Sofie / Minksová Kateřina, Kleinová Kristýna / Vodičková Milena, Tripská Tamara

BLIŽŠÍ INFO BUDE ZASLÁNO EMAILEM!

ŽĎÁRSKÁ POPELKA / 24.11.2018 Žďár nad Sázavou
ŽĎÁRSKÁ POPELKA / 24.11.2018 Žďár nad Sázavou

ŽĎÁRSKÁ POPELKA 

Datum: 24.11.2018

Místo konání: sportovní hala Bouchalky, Jungmannova 10, Žďár nad Sázavou (u zimního stadionu)

Nominované závodnice:

Společná skladba NNML 2011 a ml: Michlová Natálie, Burešová Pavla, Kopecká Tereza, Kotová Karolína, Vlášková Tea, Kohoutová Eliška

Dvojice + trojice: Wolfová Andrea+Křížková Barbora / Obstová Tereza, Nováková Adéla, Křížková Lucie / Havlíková Karolína, Husovská Natálie, Kačerovská Magdalena / Čermáková Tereza, Zůnová Tereza, Ocelíková Sofie / Minksová Kateřina, Kleinová Kristýna / Vodičková Milena, Tripská Tamara

BLIŽŠÍ INFO BUDE ZASLÁNO EMAILEM!

MIKULÁŠ CUP KLÁNOVICE 2018 / 1.12.2018
MIKULÁŠ CUP KLÁNOVICE 2018 / 1.12.2018

MIKULÁŠ CUP KLÁNOVICE 2018

Datum: sobota 1.12.2018

Místo konání: sportovní hala starosty Hanzala, V soudním 1000, Praha 9 - Klánovice

Nominované závodnice:

Společná skladba NNML 2011 a ml: Michlová Natálie, Burešová Pavla, Kopecká Tereza, Kotová Karolína, Vlášková Tea, Kohoutová Eliška

Dvojice + trojice: Wolfová Andrea+Křížková Barbora / Obstová Tereza, Nováková Adéla, Křížková Lucie / Havlíková Karolína, Husovská Natálie, Kačerovská Magdalena / Čermáková Tereza, Zůnová Tereza, Ocelíková Sofie / Minksová Kateřina, Kleinová Kristýna / Vodičková Milena, Tripská Tamara / Stehlíková Tereza, Svobodová Šárka

BLIŽŠÍ INFO BUDE ZASLÁNO EMAILEM!

TRASKO CUP 2018 / Vyškov, 3.11.2018
TRASKO CUP 2018 / Vyškov, 3.11.2018

TRASKO CUP 2018

Datum: 3.11.2018

Místo konání: sportovní hala ZŠ Purkyňova, Vyškov

Nominované závodnice:

Společná skladba NNML 2011 a ml: Michlová Natálie, Burešová Pavla, Kopecká Tereza, Kotová Karolína, Vlášková Tea, Kohoutová Eliška

Dvojice + trojice: Wolfová Andrea+Křížková Barbora / Chvátalová Tereza, Lagronová Natálie / Obstová Tereza, Nováková Adéla, Křížková Lucie / Havlíková Karolína, Husovská Natálie, Kačerovská Magdalena / Čermáková Tereza, Zůnová Tereza, Ocelíková Sofie / Minksová Kateřina, Kleinová Kristýna / Vodičková Milena, Tripská Tamara

BLIŽŠÍ INFO BUDE ZASLÁNO EMAILEM!

PŘEBOR PRAHY společné skladby, dvojice a trojice / 10.11.2018
PŘEBOR PRAHY společné skladby, dvojice a trojice / 10.11.2018

OBLASTNÍ PŘEBOR PRAHY 2018

Datum: sobota 10.11.2018

Místo konání: sportovní hala VŠE, Na Třebešíně

Nominované závodnice:

BLIŽŠÍ INFO BUDE ZASLÁNO EMAILEM!

JABLONECKÝ POHÁR / 11.10.2018 Jablonec nad Nisou
JABLONECKÝ POHÁR / 11.10.2018 Jablonec nad Nisou

JABLONECKÝ POHÁR 

Datum: 11.11.2018

Místo konání: Městská sportovní hala, U přehrady 20/4747

Nominované závodnice:

Společná skladba NNML 2011 a ml: Michlová Natálie, Burešová Pavla, Kopecká Tereza, Kotová Karolína, Vlášková Tea, Kohoutová Eliška

Dvojice + trojice: Wolfová Andrea+Křížková Barbora / Obstová Tereza, Nováková Adéla, Křížková Lucie / Havlíková Karolína, Husovská Natálie, Kačerovská Magdalena / Čermáková Tereza, Zůnová Tereza, Ocelíková Sofie / Minksová Kateřina, Kleinová Kristýna / Vodičková Milena, Tripská Tamara

BLIŽŠÍ INFO BUDE ZASLÁNO EMAILEM!

HELGA-FENEBERG POKAL / 13.10.2018 Obertraubling (GER)
HELGA-FENEBERG POKAL / 13.10.2018 Obertraubling (GER)

HELGA FENEBERG POKAL (GER)

Datum: sobota 13.10.2018

Místo konání: Leo-Grass-Sportzentrum, 93083 Obertraubling, Walhallastr. 22

Sraz: dle pokynu, viz emaily

Nominované závodnice: Burešová Pavla, Kopecká Tereza, Křížková Barbora, Chvátalová Tereza, Wolfová Andrea, Obstová Tereza, Křížková Lucie, Nováková Adéla, Husovská Natália, Kačerovská Magdalena, Havlíková Karolína, Zůnová Tereza, Čermáková Tereza, Ocelíková Sofie, Minksová Kateřina

Startovné: 20 Euro / prosíme odevzdat v hotovosti v pátek 12.10.2018 na tréninku.

Břežanský pohár společných skladeb 2018 / Dolní Břežany 27.10.2018
Břežanský pohár společných skladeb 2018 / Dolní Břežany 27.10.2018

BŘEŽANSKÝ POHÁR SPOLEČNÝCH SKLADEB 2018

Datum: sobota 27.10.2018

Místo konání: sportovní hala Dolní Břežany

Nominované závodnice: 

Společná skladba NNML 2011 a ml: Michlová Natálie, Burešová Pavla, Kopecká Tereza, Kotová Karolína, Vlášková Tea, Kohoutová Eliška

Dvojice + trojice: Wolfová Andrea+Křížková Barbora / Obstová Tereza, Nováková Adéla, Křížková Lucie / Havlíková Karolína, Husovská Natálie, Kačerovská Magdalena / Čermáková Tereza, Zůnová Tereza, Ocelíková Sofie / Minksová Kateřina, Kleinová Kristýna / Vodičková Milena, Tripská Tamara / Stehlíková Tereza, Svobodová Šárka

BLIŽŠÍ INFO BUDE ZASLÁNO EMAILEM!

RYCON CUP / 28.10.2018 České Budějovice
RYCON CUP / 28.10.2018 České Budějovice

RYCON CUP 2018

Datum: neděle 28.10.2018

Místo konání: sportovní hala Stromovka, České Budějovice (Dlouhá louka)

Nominované závodnice:

Společná skladba NNML 2011 a ml: Michlová Natálie, Burešová Pavla, Kopecká Tereza, Kotová Karolína, Vlášková Tea, Kohoutová Eliška

Dvojice + trojice: Wolfová Andrea+Křížková Barbora / Obstová Tereza, Nováková Adéla, Křížková Lucie / Havlíková Karolína, Husovská Natálie, Kačerovská Magdalena / Čermáková Tereza, Zůnová Tereza, Ocelíková Sofie / Minksová Kateřina, Kleinová Kristýna / Vodičková Milena, Tripská Tamara 

BLIŽŠÍ INFO BUDE ZASLÁNO EMAILEM!