Naše závodnice, naše chlouba, ...aneb naše hvězdy a hvězdičky

KAČEROVSKÁ Magdalena (2007)

Magdalena KAČEROVSKÁ (2007) / KADETKY MLADŠÍ
Magdalena KAČEROVSKÁ (2007) / KADETKY MLADŠÍ

Magdalena KAČEROVSKÁ reprezentuje náš klub v kategorii kadetky mladší. V roce 2017 získala titul vicemistryně České republiky ve společných skladbách dvojic a trojic.

"NEJ" výsledky aneb na co jsme pyšní:

2018: Jednotlivkyně (kadetky mladší) - FINALISTKA MČR kadetky mladší 2018 - 16.místo / PZ Frozen Cup Brno - 7.místo / PZ Monet Cup - 2.místo / MT Rudolf Lion Cup (GER) - 14.místo / MT Helga-Feneberg Pokal (GER) - 2.místo / PZ Táborský pohár - 2.místo / Společné skladby - PŘEBOR PRAHY dvojice, trojice - naděje starší - 2.místo / PZ Rycon Cup - 2.místo / PZ Sametová stuha - 4.místo / PZ Žďárská Popelka - 1.místo / PZ Advent Cup Plzeň - 1.místo

2017: Jednotlivkyně - MT Hof (GER) - 10.místo / PZ Memoriál Jiřiny Krocové - 8.místo / PZ Spring Cup Brno - 8.místo / Dvojice+trojice - VICEMISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY A Přebornice Prahy nadějí mladších / PZ Sametová stuha - 2.místo / PZ Rycon Cup - 2.místo / PZ "O Pohár královny Elišky" - 2.místo